Publikované knihy

Architektura zahrady

Populárně naučná publikace z řady Abeceda zahrady. Jak udělat zahradu, popisuje mnoho knih na trhu. Tato se na problematiku dívá jinak. Zaobírá se chybami, kterých se při realizaci zahrad nejčastěji dopouštíme, a na konkrétních příkladech vysvětluje, proč je to špatně a jak by to mělo být správně. Knihu vydal Computer Press (dnes Cpress) v roce 2004. Bohatá fotodokumentace. Vyšlo v češtině, slovenštině, polštině a ruštině. Vyprodáno a dotisk se neplánuje. 

 

Vysoká cena za lásku

Romantický thriller s prvky krimi, cestopisu a sociálního dramatu. Kniha vyvolala u všech tří fanynek nadšení, nicméně našly se i hlasy, že je autor úchyl. Je to možné. :) Vydáno vlastním nákladem v roce 2010, slovenské dialogy do slovenštiny přeložil Ivan Supuka a grafickou podobu obálky obstaral aTeo. Knihu lze stále objednat v papírové podobě nebo si ji zdarma stáhnout do čtečky nebo tabletu. Více na stránkách knihy.

 

 

Rozepsané knihy

Vždy zaplatíš

Volné pokračování knihy Vysoká cena za lásku. Děj se odehrává o několik let později a mnohé je jinak. Sledovat vývoj knihy můžete zde.
 

Strážce Šarkanovy planiny

Příběh odehrávající se na alternativní Muráňské planině.